MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 13128490
*
nr 1312 8490
MIRROR
Oval, 67x60, contemporary production,
Oval, 67x60, nutida
Estimate:
500
Sold:
SEK 200
Auction date:
Monday Mars 9 2020
at 18:30:34
- Bid history
Time
Bidder
Bid
6/3 19:51:11
1
150 kr
7/3 20:56:42
1
Vinnande bud
7/3 20:58:39
1
justering av budtak
8/3 18:07:08
2
150 kr
8/3 18:07:08
1
(budbetjänt)
8/3 18:44:21
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida oval spegel speglar
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:03
-
8195 MIRROR
1930/40-tal Höjd: 100 cm. Width: 46 cm, damaged.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 18:18
-
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
in two days
26 jan at 20:07
*
MIRROR
Läs om budbetjänten
nr 1312 8490
MIRROR
Oval, 67x60, contemporary production,
Oval, 67x60, nutida
| Estimate: | 500 |
|---|---|
| Sold: | SEK 200 |
| Auction date: |
Monday Mars 9 2020 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 6/3 19:51:11 | 1 | 150 kr |
| 7/3 20:56:42 | 1 | Vinnande bud |
| 7/3 20:58:39 | 1 | justering av budtak |
| 8/3 18:07:08 | 2 | 150 kr |
| 8/3 18:07:08 | 1 | (budbetjänt) |
| 8/3 18:44:21 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida oval spegel speglar
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:03 -
8195 MIRROR
1930/40-tal Höjd: 100 cm. Width: 46 cm, damaged.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 18:18 -
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
in two days
26 jan at 20:07



